Chcem vyriešiť potenie rúk
Chcem vyriešiť potenie hlavy
Chcem vyriešiť potenie pod pazuchami
Chcem vyriešiť potenie inde na tele

Prezentácia klinickej štúdie

Liečba potenia nôh

Ešte v pomerne nedávnej dobe boli ľudia trpiaci nadmerným potením nôh odkázaní na liečbu botulotoxínovými injekciami, ktorých sa do postihnutej oblasti muselo aplikovať niekoľko desiatok. Avšak vysoká bolestivosť spôsobená mnohými vpichmi tohto neurotoxínu nebola najväčšou nevýhodou takéhoto riešenia. Touto nevýhodou bola cena, za ktorú sa takéto ošetrenie dalo absolvovať. Tá sa pohybovala až v tisíckach eur. Ak injekcie tohto neurotoxínu zabrali (účinnosť sa pohybovala okolo 50%) človeku sa prestávali potiť nohy aj na mnohé týždne. Za túto dobu však bolo nutné ošetrenie opakovať za rovnakú cenu. Aplikácia botulotoxínu sa tak na liečbu potenia nôh nehodí, predovšetkým kvôli VEĽMI vysokej cene, bolestivosti a malej účinnosti.

Zistite ako definitívne vyriešiť nadmerné potenie nôh.

Pomerne nedávno sa však objavilo riešenie, ktoré botulotoxín pri liečbe nadmerného potenia nôh nielen nahradilo, ale prekonalo vo všetkých ohľadoch. Jedná sa o metódu, ktorá ako prvá a jediná na svete dokázala počas klinického testovania pomôcť celým 100% pacientov, ktorí plantárnou hyperhidrózou trpeli. Nebola to však len účinnosť, ktorá nadchla odborníkov na túto problematiku a pacientov na celom svete. Znášanlivosť terapie ohodnotili všetci účastníci terapie ako absolútne bezproblémovú. Riešenie, ktoré ako prvé a jediné na svete dokázalo nadmerné potenie nôh odstrániť u 100% pacientov sa volá Electro Antiperspirant.

Viac sa o tomto revolučnom zariadení a o tom ako dokáže vyriešiť nielen nadmerné potenie nôh dozviete v záložke Čo je Electro Antiperspirant.

Ako funguje Electro Antiperspirant v saune pri 100°C?